Запорожский Городской Союз Предпринимателей "Ника"

Главная » 2012 » Август » 25 » Звернення Міської спілкі підриемців “Ника”
14:42
Звернення Міської спілкі підриемців “Ника”

Звернення Міської спілкі підриемців "Ника”

«Про нелегальність виборів до Верховної Ради України 2012 року»

 

 

          Міська спілка підриемців "Ника”доводить до відома громадськості свою точку зору щодо нелегальність виборів до Верховної Ради України 2012 року у зв’язку з порушенням конституційних прав та свобод громадян України.

 

Згідно ст. 59 Закону України «Про вибори народних депутатів України» встановлена грошова застава у розмірі: 12 мінімальних розмірів заробітної плати (13 тис. 224 грн.) для реєстрації кандидатів у депутати Верховної Ради України – мажоритарників та 2 тис. мінімальних розмірів заробітної плати (2 млн. 204 тис. грн.) для реєстрації партійного списку політичної партії.

Встановлення значної за розміром застави, з огляду на те, що значна кількість громадян України перебуває за межею бідності і не зможе внести заставу, за нашими оцінками близько 70 % населення, а отже реалізувати своє право бути обраним, порушує статті 24, 38, 71 Конституції України та є підставою для визнання неконституційним складу Верховної Ради України VII скликання.

Згідно ч. 1 ст. 24 Конституції України громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Запровадження значного фінансового обмеження розділило громадян України за майновим статусом на дві групи, представники однієї із яких – бідноти, позбавлені права бути обраними до Верховної Ради України, що є порушенням ч. 1 ст. 24 Конституції України.

Відповідно до ч. 2 ст. 24 Конституції України не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками. Так як критерієм реєстрації кандидатом у депутати Верховної Ради України є сплата значних коштів – 12 мінімальних розмірів заробітної плати, то фактично наявне обмеження за майновим станом, що є порушенням ч. 2 ст. 24 Конституції України.

Згідно ст. 38 Конституції України громадяни мають право вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Наявність політичної застави у значному розмірі порушує право громадян України вільно бути обраними до Верховної Ради України, що є порушенням ст. 38 Конституції України.

Згідно ст. 71 Конституції України вибори до органів державної влади та органів місцевого самоврядування є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Необхідність сплати значного розміру застави обмежує волю громадян бути обраними до Верховної Ради України та порушує рівність громадян у зв’язку з поділом за рівнем майнового стану з яким пов’язується можливість бути зареєстрованим як кандидат у депутати Верховної Ради України, що є порушенням ст. 71 Конституції України.

 

Враховуючи те, що згідно ст. 76 Конституції України конституційний склад Верховної Ради України чотириста п’ятдесят народних депутатів України, які обираються на основі загального, рівного і прямого виборчого права, то порушення рівного виборчого права є підставою для визнання неконституційним складу Верховної Ради України VII скликання.

 

Просмотров: 1530 | Добавил: kolyaka | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 6
0
6 Степан   [Материал]
Хто має гроші? Той хто блище до влади!
Чесні і порядні люди, живуть скромно, тому що не вміють дурити, красти.
До ВР рвуться ті, хто вже збагатився, і тепер хоче статус недоторканості отримати.
Недоторканість придумали злодії олігархи, які привласнили за безцінь заводи, фабрики, сільгосппідприємства!
Треба скасувати негайно недоторканість зі всіх депутатів і суддів!
Перед законом мають бути всі рівні!

0
5 sibe09   [Материал]
очень грамотно и точку!!!!!!!!!!1

0
4 Борис Ивакин   [Материал]
Идея КЛАСС !!! Треба розповсюджувати.
НРХ(Народна Рада Харьковщины ) ЗА !!!

0
3 Борис Ивакин   [Материал]
Идея высший класс !! Треба розповсюджувати !
НРХ(Народна Рада Харьковщины) ЗА !!!

0
2 Олександр Миколайович   [Материал]
То як такий виборчий закон підписав гарант Конституції? Що він взагалі здатен гарантувати?

0
1 leka   [Материал]
ВСЕМИ ФИБРАМИ И КОНЕЧНОСТЯМИ ЗА!!!!!!!!!!!!!!

Имя *:
Email *:
Код *:
Суббота, 17.04.2021, 10:26
Приветствую Вас Гость

Поиск

Календарь

«  Август 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архив записей

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 52

Друзья сайта

 • Асамблея ГО МСБУ
 • Политическая партия "Новая жизнь"
 • Верховна Рада України
 • Офіційний портал Запорізької міської влади
 • ТОВАРИСТВО ПІДПРИЄМЦІВ "КРАЙ"
 • Статистика


  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0